Produktet e veçuara

Rreth Nesh

Foshan Shunde District Jutao Metal Products Co., Ltd. ndodhet në Beijiao, Shunde, i cili njihet si "qyteti kryesor i prodhimit të pajisjeve shtëpiake të Kinës", ngjitur me Foshan një unazë me shpejtësi të lartë, Guangzhou rreth qytetit me shpejtësi të lartë dhe Rruga Sanle, transporti është shumë i përshtatshëm.